O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

środa, 8 stycznia 2020

Opkłady skota i ręta na renke.


Jak jusz wyszłem z rebichilitacji to Tasiek wydusił ze siebie rze nie mnieszkamy dzie mnieszaliśmy bogdysz mnieszkanie z płonęli nie znani sprawcy. Tasiek teras wszysko wydusza ze siebie w obawje żeisz po drugim udaże czeka mię jusz tylko czszeci udar. Cusz, beńdze się musiał uczyć muwić rormalnie jak ja byłem z muszony. Chodź na dal nie muwię głatko jak w pszeszłości.
Muszę na Taśka uwarzać żeby jego znowusz do czupkuw nie dostali. On jes bardzo wraźliwy. Szkoda chłopa. Dobry pszyjaciel i ocalnik. Ocalił wszysko co naj ważniejsze.
Stym porzarem to rzadna sprawa. Nie znani sprawcy musieli się osiędlić w sonsiecwie i palą sobie oczasu do czasu. Orunjacy chyba pszy wykli. Pewnie na wet im muwią dziędobry tylkorze nie wiedzą bo tamci są nie znani. A jak się pali to myślą „A to dziś u nas palą” i wszyscy wychodzą na podwurek i czekają asz się wypali. Pogadać można o pogodzie rze zimno (zaszwe jes zimno w samych gaciach w śrotku nocy). Czasem nie znani sprawcy są upszemnieńsi i palą jak ludzie są w robocie. By namniej nie musi się wychodzić w śrotku nocy w tę czas. Jaby gdyby chcieliby być wiencej upszemieńsi toby ustodembnili grawik rospaleń mnieszkańcom, lecz co morzliwe że mają jakeś warunki. To nic nie zrobisz.
Jak spomjałem Tasiek to człowiek same złoto. Teras chodzi wedle mię jak z jajkiem. Oczszymałem drugą grupę inwalickę i mogę sobje ze spokojem dorabiać do ręty u bizmesmena. Tasiek chce ode mię jedynie twasz, nazwisko oras dobrą radę jak czasem. Do Boraks Motors. Ja jestem spuwaściciel, inkognit i persona grata. Zato Tasiek dał posadę profesorowi, ktury maluje na rasowanych karocerjach płomnienie ot bełinguw. Jes w tym naj lepszy. Rzaden grawiciaż mu nie poskoczy. Lecz nie dziwota, dziesiąki lat robienia w bełingach. Na w dodatku nałkowo.
Sebek zamątował mię taką ablikancje rze starczy muwić arzeby szet teks pisany. Rzart rzyciowy jes taki rze ja teras gorzej muwie jak pisze. No to nanic mi taki asystęt. Potym pszyszet Lech Ejcz Dżej i zamątował mię takiego endytora ktury wszysko wje lepiej jak ja co ja chcę na pisać. Świat bardzo się po ruszył w jakimś kierunku pocz czas gdy byłem nie uśwniadomniony na rebichilitacji. Teras muszę za tym na donrznić. Nie muwię Lech Ejcz Dżejowi, lecz pszemjeniam to co mię ten endytor pszemjeni. Bogdysz całkiem nie wjem co na pisałem. Jusz wolę wszysko wenrzykiem na czerwono. Potuczę się to jeszcze co ze mię beńdzie. Jakiś pisiasz w elje tonuw. Taki rzart.
Bizmesmen mię oszczendza. Boji się jak Tasiek o me zdrowie i kądycje. Bizmesmenowa w przeczywiejstwie. Ciongle chce rzebym ją woził i woził. W szegulności do kolerzanek. Chwali się im że kerowca po dwóch udarach. To podobniesz naj modniejsze skorzenie tych czasów. Wszystkie selebryty mają co namjej po jednym udaże. Muwi: „Nareście Boraks jesteś ą wog”. Nie ma z mardwienia bogdysz limuzyna jusz jes tak ałtymadyczna, że moge pszycinać komara na rondach i zjazdach.
Teras robie sobie opkłady z Chajki i czekam na list donosza z rętą. List donosz twjerci że jestem ostatnią osobą w cielnicy co chce śwjaczczenie do renki. Ja muwię jak same nazwanie skazuje to ręta, to do czego mam ją brać. Taki rzart. A na formalnie to jes tak żeisz skończyłem z bankami jak i Tasiek.
Jesteśmy dwaj ućciwi rozwondnicy gotuwkowcy. Rzycie za zbytnio nas nałuczyło.


Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...