O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

piątek, 19 grudnia 2008

Pukt Czwarty. I Pionty.

Noto roschodzi sie o prezęt w intęcji Palłi. Czy wypadalność jest by wreńczyć. Bowiem że bapki mają ten taki problem zez obozwionzaniem. Że jak sie coś wreńczy toże zaras sie coś chce. No ja chce. Lecz nie tak zaras. Chce rzeby pomyślunek i rozrachowanie mjała jakico. Damjan wyruszył na jakieś zgrupkowanie sportowcowe. Wiem bo sie Wensiorkowa chwaliła jak kupowałem kulki do walki na mole. Niewiem czy ma sie czym chwalić że jej curka wsmutku. I w nieszacunku. Bogdysz Damjan nie jes ani żentelmenem ani Dżonem Chichotem. Ico że z Ałdim.
Wynalazłem zdjeńcie aniołka co jes troche jak Palła pszy Damjanie. Taki wtym symbolis. Że aniołek zachuczony z guwką dodołu. A za nim do tyłu pszeszczszeń rzycia. Jedno co czszeba to zurzyć szkszydła na ot wrut do stecz. I fru. Zakupie to zdjeńcie. Mam teras dobrą prace w ochronie z monitornikiem.
Nade wszysko sprawa jednak jes czy wogle startować na ten kierunek. Morze jej pisany potencjał ot Wizira albo ot Szamponu Niweja albo ot fabryki gżebieni właściciel.

Z inych sprawek to Czarniecki pszyszet rospić wiśniuwke. W sekretny sposub dokonal prawko jazdy. Sondziłem isz beńdzie cyklistą powieki wieki amen. Nie pszyznał sie do małyżonki asz dozdania. Nikomu sie nie pszyznał. Nie pszypuściłem nawet jak mie prosił o pokazanie ruszania z reńcznego. Po stromiśmie. Sondziłem że dla ciekawości nisz dla czwiczenia. Zdał na czwartym razie.
A był tesz u mie Chorche Raul z wizytacją. Czszyma sie w Bieszczadach z owcami. Pszyjechał zakupić ciepłą odziesz.
Opowiadaliśmy sobie menszczyznowe problemacje. Asz rozpoczeliśmy śpjewy. Chorche Raul śpjewał pieńknie i stukał butami jak w pasodoblu. Czarniecki objawił sie graniem na charmonice. Jak Bop Dylan zaprawdziwo. Ja sgitarą wiadomo. Wiśniuwka pszemineła a muzyka trwała do roratuw.
Nie napotknołem sie na rzaden kawałek podobny zinternetu. Noto dam muj inny co lubie. Jesto sfilmu braci Kołenów. I tam gra Kluni i nadotatek Tur Turro. Lubie go podwujnie. Bo bratowa muwi że jestem na niego podobny jak jasna chorela.
Śpjewają Zmoczonozadkie Chłopaki:

4 komentarze:

Mallina pisze...

a Paula bedzie wiedziala dlaczego dostanie akurat takie zdjecie?
ale pomysl ok, niezobowiazujacy..

Ty chyba Borkas mieszkasz w rejonach naszego dawnego znajomego. tak cos mi sie wydaje.

BORAKS pisze...

Pszyszłem do pomysłu że aniołek na siwienta sie nada bo aniołek. Noże na dżewku sie powjesza sbąpkami. Jaki gwjazde. Ten aniołek ma aco nawet to taką trompke na gloria inekselsis.
Ajak chodzi o domyślenie to cusz. Bende mjał sprawozdanie na Palłe w sensie jaka wrarzliwa i domysłowa.

Znajomego posdrowie jak napotkne jego osobe. Czemu nie.

Mallina pisze...

Pauli bedzie milo, ze o niej pomyslales:)
moze pomysli, ze to Aniolek dla Aniolka?

nooo czy to mozna rozumiec, ze juz spotykales naszego znajomego>jak tak o tych Bieszczadach wspomniales, to mi sie przypomnialy swieta, ktore tam kiedys spedzilam, dwa razy, oba miejsca bardzo piekne:-)

BORAKS pisze...

Nieno tak tego asz nie morzna wyrozumić. Ot Bieszczaduw pszybywa do mje tylko Chorche Raul. Ale na w szelki wypad muwie dziędobry karzdemu na drodze. Bojakby to był znajomy?
Dzieńki za do ractwo w kwestjonarji Palłi.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...