O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 22 stycznia 2009

Obana numer szterdzieści i cztery

Lecz niechodzi o Kaliber. Mjałem utrapnienie sprofesorem. Dostał jakiegoś kurdupla w głowje ot zazrości. Zawsze muwiłem bratu - zazroś nieotpłaca. Prendzej idzie do szkody nisz do pokoju w sęsie zgodności smiłością.
Bo naco się okazało. Że ta Obana z Ameryki to jes facet. I profesorowa żona comu pomagała nastać się prezydętem ma warjactwo w jego stosunku. Muwiła że ma numer 44 i że Mickiewicz go zapowiedział że postanie z dziaduw. Bogdysz profesorowa żona jes polskim filjologiem. Sie rozumie na Mickiewiczu i napolskim wiecej odemię.
Przeczwczoraj pofruneła bełingiem do jego baraku. Żeby pszysięgać na Obanę. Pszysięgali się kilka razy spowodu że coś zaszło nietak. Widziałem w teleotbiorniku u profesora. Czszymałem go na towarzystwo. Spowodu żeby nie zrobił jakiegoś szalejstwa ot tego kurdupla zazrości.
Pjersze co to sie upił. Rzubruwką. Nalewał do szklanki i muwił choć rogate do rogatego. Nastempnie nalewał do garła i muwił niewyraźnie. Potem paczszył w teleotbiornik i muwił czrny krwa meśjasz. Nareście zasnoł.
Rzałowałem go. Zazroś jes natzwyczaj rzarliwa. Wszysko żerzre. Jak rca. Profesor oczczuł zdradę ot żony i ot bełinga co ją zafrunoł do baraku Obany. Ja jestem w osobistym zdaniu że profesorowa kocha małyżonka. Boczemusz pozostawiła pełny rzamrarzalnik hampurgeruw? Oglondaliśmy tefałen 24 i skonsumywaliśmy hampurgery skrutkofaluwki.
Tak czyna insze dobże że usnoł zanim spalił flage Stanuw na balkonie. Takim czynem mugby naserio rosgorzyć kąflik. Profesorowa jes partjotką. Bes dwuch zdań.

Potem sobje paczszyłem że Obana ma miłe dzieci i duży gest. Tym gestem zamknoł Kłantanamo. Niewjem co Amerykanie nato. Lubią rzeczy shistorii a ten wieńzień to była jedyna Średnio Wieczna twjerdza jaką sobie utwożyli. Wieńcej nie mają Średnio Wiecznych utworuw.


Jeden mjałem tylko niepokuj. Ten nowy prezydęt wyglada identiko jak ten gościu ot Terminatora Dwa. Ten naukowiec pszes kturego nastompił Dzień Sondu i maszyny wzieły władze do prosesoruw. Majls Dajson.
Rzubruwka zostal sporzyta noto zapażyłem sobie melisy i wreście zasnołem we fotelu.

8 komentarzy:

Mallina pisze...

nie sa podobni, moze po zubrowce podobienstwo jest widoczne?:-)
a wiezienie?
http://www.dziennik.pl/swiat/article308569/Nowe_Guantanamo_Obamy.html

BORAKS pisze...

Są są. Tylkoże niemniałem zdjeńcia w uśmiechu. Wtedy mogłaś by mieć pszekonanie.
A wieńzień? Amerykanie nie otpuszczą jak mają coś chistorycznego. Napszykład udaną podrupkę chistorycznego wieńźnia.
Niewieże politykom.
I sie nie dziwię do profesora wurstrancji. A jego żona ma podjarke nadaremno.

Anonimowy pisze...

Oby Jutro było.

BORAKS pisze...

Oby Kamilarondo. Lecz warzniejsze że cały czas jest dziś.
Niepisze zawiele o polityczności. Bogdysz jes najdalej odkultury ze wszyskiego. W bułce z masłem jest wiencej kultury nisz w polityce.
Lecz jedno dodam. Że profesorowa żona powruciła ot Białego Domu.
Nic narpiew nie gadała. Tylko chrumkneła że na zachodzie bes zmnian. Ona tak lubi literatywnie lub kinowo.
Potem sie wygadała że Piersza Dama Obana niejest taka lucka. Że cały cionk kampanji muwiła że sie ubiera w jakieś sieci jak wszyskie amerykanskie bapki.
Asz sie okazało żema całe otdziały projektantuw i stroje ze złota i jedwabnikuw. Za jedyne milijardy dolaruw.
A profesorowa wiadomo. Chuda pęsja i wieki doświaczczenia.
Lecz jestem zadowolniony. Profesor znowu ma wolną głowe do bełinguw. Nobo jak kobieta wdomu to jusz nie musi sie tyrać zasdrością.

Mallina pisze...

Obama wydaje sie byc mlodszy od tego aktora i to widac golym okiem:-)
Biedna profesorowa, moze ona poleciala by sprawic sobie tanie, a modne sukienki wzorowane na Michelle?
Profesor niepotrzebnie byl zazdrosny.

BORAKS pisze...

Jakjusz tak piłujesz Mallina to wyznam że natym zdjeńciu jest starszejszy nisz jak był otpowiadajoncy za Dzień Sondu. Lecz jedyne zdjeńcie stamtych czasuw bylo jak miał pszeszczszelony monitor ot kąputera i strach woczach. Noto nieintencjowałem siać strachem że niby to Obana wew swojej osobowości.
Uwiesz mi. Muj lenk mjał pocstawy.
Aco dalej zobaczymy.
Profesorowa udała się do swojej krawcuwki, Sandra Faszyn.

BORAKS pisze...

Aha. Mallina niezapominaj na jedno. Że oni tam mają Holiłuud. Wszystko morzna dopuscić nadomjemanie.
Pszypomnij sobie Klałdie z Raduszcza Starego. Pojechała i pszepadła. Morze zmywa garki w Chiltonie. Ale morze ijes Parisą Chilton wew łasnej osobowości. I nikt niewpat na ten szok.
Szczesz sie Holiłuudu. I niewież teleotbiornikowi. Zaprawde.
Lecz obglondaj. Czuwaj.

Mallina pisze...

spoko, Hollywood daleko, za duzo godzin w samolocie:-)
a ja tej Klaudii to nigdy nie widzialam, bo nie posiadalam tej stacji wtedy w tivi, chyba nadal nie posiadam, bo to publiczna chyba byla?
widzialam za to Joanne jak uczyla sie poruszac samochodem po miescie..co gorsza, owa Joanna pochodzi z tego miasta co ja..

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...