O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

wtorek, 17 lutego 2009

Menskie mażenia

Piłem cherbate po ośnierzaniu. Kiedy natszet profesor. Narpiew zastukał w sęsie. Anatszet zaras potym. Troche mi dziś koła takie kułeczka latają jak pisze. Pszes to ośnierzanie. A cała noc na monitorniku. Lecz czas nie zadbywać kultury.
Profesor zrobił wyznanie zaras w korytażyku że bieże go Kif Riczarts. Mjałem już do powjedzenia że czszeba było troche pomachać łopatą do ośnierzania zrana. Jak sie nie ma pomysłu na nowego bełinga. Lecz doszczszegłem wurstancje na jego skronieniu. Wienc lepiej dałem mu cherbaty i zrobiłem mine oczami że morze nadal wyznawać.
Profesor muwił że wszysko zaczeło sie niewinie ot kibla. Siedział w wychotku a spowodu chermafroiduw ma zawsze zwyczaj siedzieć długo. Spowodu walki snudą wzioł do czytania z pod ręki pisma małyżonki. A były to pisma kobjece.
Pszeczytał jak zjendrnić piersi po robjeniu nadrutach. Choroskop wjakim miesioncu wszczykiwać sustancje. Zdobył informacje że kolczyk w pempku po szeździesoncce kreńci facetuw. Jak po dwudziesce. Żeby doprania zakładać glycerinowe worki na rence. Że ajpody wychodzą smody. I ot tego wszyskiego poczuł że musi stać sie Kifem Riczartsem.
Kif Riczarts był jego mażeniem ot młodości. Tylkorze matka nie wyraziła pogodzenia sie sfazboksem. Wtęczas postanowił być profesorem ot bełinguw. I doczszymał. Tylkorze ubiera marynarke sztruks z łatami wew łokciach. Zamias spodnie zez kury.
Nareście sie zlitowałem i porzyczyłem moje portki z wenżowej skury. Chodź z cienżarem. Bogdysz to taka osobistość w odzierzy.
Otrazu zaczoł robić roskroki. Musiałem mu pszypomjeć jakie kroki robi Riczarts.
Pszyznaje że go cenie. Tego Riczartsa. Jako zwieżeńcie sceny. Jak i mam szacunek za jego trwałość. Nawet jak spat spalmy na Fidżi to pszertwał. Ateras mug mieć 65 urodziny. I czszecią czejś Piratuw s Karajbuw pszemenczyłem spowodu na jego osobe. Dżony Dep dobże jego owzorcował.
Wszyscy mają wiadomość o narkotykach i eskesach. Jednak karzdy facet chce być jak Kif Riczarts do lustra. Luptesz Syt Wiszyz. Robie warge dogury do lustra. Awjem że był bupkiem nisz legędą.
Roszpraszam sie. Musze zakończyć ten wpis i zabrać profesorowi spodnie. Pszesadza swczuwaniem.

1 komentarz:

M. pisze...

tez wiec slyszales o tej palmie:-)
od tamtego wydarzenia jak slysze Keith Richards, to zaraz palme sobie wyobrazam i to jak on na niej..:-)
moze ta potrzeba skorzanych spodni u Profesora to kryzys wieku sredniego?no taki troche spozniony..

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...