O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

środa, 4 marca 2009

Janmaria musi pogadać s Kaloriną Korwiną Pjotroską

Chodze do profesora na kożyść z jego teleotbiornika. Spowodu Czempions Lig. Załuwarzyłem jedynie że najlepszy piłkaż to bramkaż Chulio Sezar. Ale pozatym to sie wnerwiłem. Bogdysz profesor w instalował sobje w komurke zwonek jak sie Janmaria boi Niemcuw. I pszes wszyskie mecze ciongle ktoś do niego zwoni wsprawje bełinguw. A wtęczas Janmaria kszyczy Ratuuunku! Ratuuunku!
Profesora sztrasznie rośśmiesza ten zwonek. Musi sie dugo wyśmiać za nim otbieże. Bende musiał udać się do pabu. Nadrugi ras.
Atu nie ma śmiechu lecz zasacka. Nikt nieporozumiał że Janmaria tam robił poczontki draki dla pomocy profesora Bartoszeskiego. Żeby Niemcy sie pogubili i zabrali Eryke Stajnbach gdzieś niewiem gdzie. Ale żeby niemogła jusz nikogo nigdzie wypendzać. I profesor Bartoszeski zwycienżył. Adlatego że miał pszygotowany potkłat w samolocie Luft z Hansy.

Rozrabiaka Janmaria nadal nieposiada zagrosz ufania do Niemcuw. Morze dopomogło mu wtym obglondnieńcie filmu Walkiria. We filmie Walkiria jest tylko dwuch dobrych Niemcuw. Jeden to Amerykan Tom Krus a drugi Anglik Kenet Brana. Chcą załatwić Hitlera. Poczym załatwiają ich inni Niemcy.
Tobył trudny film bo wszyscy ubrali te same mundury. I jakby nie Krus ktury był półkownikiem baronem Dżerym Makgłajrem tobym niepoznał kto gra dobrych akto złych. Po Dżerym Makgłajrze ot razu mogłem poznać kiedy jest dobże akiedy niebespiecznoś akiedy smutek i łza woku. Po Kenecie tesz troche.
Jakby poprosili Janmariego o wybur aktoruw na Niemcuw to by było jeszcze cieńrzej. Boby wybrał wszyskich takich samych w szczenkach i spodobjeństwem do butuw. I włosy bląd stroche opalonymi na rużowo polikami.Byłem zły ot tego filmu. Bogdysz pszez nieudanie zamachu zrobiło sie Postanie Warszaskie. Ale w Ameryce mają skiepszczony such jak sie muwi o Postaniu. A w Angli wogle niesłyszą.

I wogle niemorzna wszeńdzie być Dżerym Makgłajrem. Spowodu nato wole Krusa w innym filmie. Coma polski gupi tytuł Jaja w tropikach a amerykański Tropik Tander. To jes komedia na filmy wojenne i niewjem czemu tak krutko szła w kinach. Boto śmjeszna komedja anie nieśmieszna jak inne ciongle. Jes o gwiazdorach z Holiłuudu co grają we filmie o Wietnamie lecz sie wplontują w Złotego Trujkonta i ciongle myślą że to Holiluud. Ato Złoty Trujkont. A Toma Krusa to nicnie opchodzi tylko czesa kapuste. O tak:Jakby Neli zabrała Janmariego na Tropik Tandera zamias na Walkirie toby sie nie musiała stydzić w Luft z Hansy. Janmariowje poczszebują doraccy kinowego.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...