O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

środa, 7 października 2009

Małyżonkoswo jest niełatwe

Bratowa żuciła rozmemłanie i zabrała do kupy. Zbulsylwestrowała siebie na siebie i na brata. Niechodzi że na jej lecz na mojego a jej małyżonka.
Narpiew na siebie że siebie upokoża. Wtęczas zaras otstompiła ot wyścigiwania z młutkami. Zapobiegiwanie o opszołonienie małyżonka tesz otpuściła. Wruciło jej tyle szacunku do własnej osobywości że jusz chciała pujś na feniniz. Lecz jeszcze się poszczymała stym. Feniniz nie zajonc a ona ma wsobie ogromność gospodyjstwa domowego i żonkoskie powołanie.
Wienc narazie pszyjechała do mię na dwie nocy. Bogdysz udzieli sie w takim Seni Marium o kobietach. "Kobiety i ich zawartości - bescenne."
Nieukrywam, zbudziło to kątrozwersje wew całej klacce. Niechodzi że seni marium lecz że kobieta. Zawsze to ja do Supska a tą razą bratowa tu. Pierszy ras w moje domstwo wstompiła. Bratowa niebratowa lecz kobieta ito scałą zawartością.
Noto profesorowa była jusz po jajka porzyczyć. Że wruciła z Cicho Cinka i pusta loduwka.
Bizmesmenowa komurkowa czy nie widziałem Eweliny.
Wensiorkowa zwoniła na domofon że ktoś sie kreńci koło fokswagena golfa.
Ten nowy sonsiat co sie sprowadził wewakacje jak mię niebyło ico nawet nie muwił dziędobry i co sucha Radia Erefenenen nacały reguratol pszyszet zapytać czy radio nie szkodzi.
Wtęczas pszyszła do mię myśl, że niejestem anionimowany.
Bratowa wytumaczyła mi że narpiew musi kochać siebie. A jak muj brat stracił rozum to że trudno. Że morze on zamieszkać w altance luptesz wrucić do rozumu. I że zakupiła sobie karton do Dekaefu i bęńdzie uprawjać swoją zawartoś.
Zakupiliśmy pice i kąserwowaliśmy. Bes trunka bo czszeba było iść do roboty na nockę.
Na otjezne obdażyłem ją płytą Roizin Merfi.

3 komentarze:

M. pisze...

moze Bratowa powinna sie zrelaksowac na jakims np. kursie jezykowym, czy czyms podobnym. koniecznie takim na ktorym pojawia sie mlodziez pelnoletnia. męska.

Anonimowy pisze...

Cześć Boraks. Dawno u Ciebie nie byłam. Bardzo dawno. Się stęskniłam. Czytam, czytam, czytam...
dzidzia_z_forum_z_dawnych_czasów

BORAKS pisze...

Bratowa jest kobieta pełnowymniarowa. Brat do jej niedostaje. Chwilowo. Jak sondze. Jak zmondżeje na swuj wiek to morze sie odwruci. Jak nie to morze dostaje młodziesz menska.

Dzidzo Bojowa czejś. Dobże że żyjesz.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...