O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

wtorek, 13 października 2009

Wszyscy dzieś są (a garnek pusty).

Ewelina pszyszła dziś szypko ze szkoły. Spowodu że jutro Dzień Nałczyciela. Znaczy dziś bo jutro jes nazwane Dzień Edwokacji Narodowej. Kiedyś szłem do szkoły z gwoździkiem dla Pani wten dzień. I nazywał sie nałczyciela. Znaczy się ten co jutro. Teras sie nieidzie wten co jutro. (Wogle). A Dzień Nałczyciela jes dziś. Są lekcje na skruty apotem niedostają rajtstop lup wody kolojskiej Pszemysławka. Dostaja zgrupkowanie. W Cetniewie. Taki jes tam osirodek dla sportuw olimpiackich. O szesnastej godzinie wszyscy ze szkoły Eweliny i ze Sebka tesz, Ewelina mi muwiła, pojechali się zgrupkować. Powrucą w środe pietnastego jako Kamile Hudzik, Anity W Łodarczyk, Jusz Tyny Kowalczyk i drurzyna polskich siatkuw pomorskiej edwokacji.
Puki co Ewelina została na zupe. Niechciała iść dodomu. Muwi że macce zacionrzyło w głowe. Wiadomo że gdzie szacunek do rodzica, ale troche mam wyrozumiejswa dla dziewczyny. Bizmesmenowa komurkowa zrobiła ankiete na bycie w cionrzy i wyszło jej że tak. Czszeba nasikac i sie wie czy tak czy tak. Wyszło że tak. Oszalała wtym pukcie. Ewelina itak była w koncie lecz teras do konta poszet tesz pies per Chińczyk. Taki odwrotnie uśmiechnienty z uszami jak koker spandał. Lecz nieoto chodzi. Chodzi o szalejstwo wkierunku na dziecko. Bizmesmenowa szła w nocy stać do kolejki zapisać małego płutka z brzucha do pszeczkola dla bizmezmenuw. Chciała do Szwarcarji ale niebyło mniejsc. Dopiero do Warszawy go mogła wcisnońć do rezerwy. Całe popołudnie powracała ałtem i zwoniła skomurki do Eweliny żeby wiedziała jakiego beńdzie mjała brata dyrektora bizmesmenuw a nie tylko nastroszone piura i brak pszyszłości.
Ewelina niema braku pszyszłości tylko brak rodzicuw troche. Napszykłat jak chce zupy poszkole. I umie po hiszpańsku. Sobie pośpiewaliśmy i posuchalismy fado. Ewelina muwi że jak niema zupy to otrazu ma ochote zrobić sobie nowego kolczyka. Lecz tak naprawdziwo to muwi że chce być kobietą z pełnią klasy. Stajeniczym smutkiem i wyniesiona. Jak Amalja. Narazie jest mała. Chodź muwi że dorośnienta. Mała jak niewiemco.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

cześć, Boraks :-)

z niemania zupy po szkole można wyrosnąć ;-)

ciepłeko ślę

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...