O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

piątek, 16 października 2009

Wiater rujnuje a niezgoda tesz

Otnigdy nie zachciałem zamnieszania do polityki. Asz tu na własnej klacce.
Chodzi oco. Wiater zadestawował dach. Dachuwki śmigali miendzy mewami i gołembiami jak nachnione. Jeszcze gałeńzie ot topoli tesz do udziału. Doszło do zebrania spulnoty żeby dach zrobić czym coprendzej. Atu niema kasy. Płacone było po zydla pińdziesiont od metra i dzie są piniadze. Spsieniewieżone a karzda morda w swuj kubeł.
Na śnietnikach ot rana ktwi napis:
NIE MA DOŚ DURZEGO HUJA
DO DUPY PSZEWONICZONCEGO ZDRUJA.
Profesor pożondał zawołania komisji do zbadania dzie jest kasa na dachuwki. Profesor ma jeszcze dodatkową kurcjate. W rzażondzie spulnoty posiadła tesz profesorowa żona. Profesor ma na nią ścieklizne ot tygodnia. Zawlokła mu wajrusa do kompa. Miendzynarodowego nadodatek. Oraz z podowowała zatkanie kanału mejlowego spamem. Wszysko pszez jej zaślepienie do Obany.
Obana wysłał mejla wszyskim co mu gralutowali nagrody że awansował na Nobla. Żona profesorowa doznała uniesienia i napisała senkju myster presidęt for your senking mi czy cośtam i to wysłała na zwruconego mejla. Tylko że naklikła na otpowiec wszyskim. Poszło do miriarda człowieka. Teras na szkszynke profesorostwa pszychodzą dzieńki za dzieńki za dzieńki scałego świata. Profesor nie może się dokopać do swojich listuw o bełingach. Nadodatek ten wajrus miendzynarodowy co morze ibyć od Alkajdy.
Profesor chce do komisji siebie, mię, Czarnieckiego i jakiegoś gościa z niesklatki.
Niewjem czy bende musiał udać sie na wojne.
Wdodatku co to mam dość kłopotu z foswagenem golfem co mu strarzaki urombali lekreftora w akcji.

2 komentarze:

M. pisze...

"a kazda morda w swoj kubel", o tak..dlaczego tego niektorzy nie robia w iinych okolicznosciach, niz gdy trzeba jakas decyzje podjac itd.

profesor musi profesorowej kupic jakis oddzielny komputer, tylko dla niej. albo ja wyslac na prowadzenie mejlowej korespondencji do internet cafe;-)

BORAKS pisze...

Profesorowa teras biega do kąsulatu i tam kożysta. Morze chce żeby ją zaprosili do azylu. Bogdysz z profesorem to jej nieidzie wyczszymać. Zapewne.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...