O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

wtorek, 20 października 2009

Polityka dalej mię niebieże

Noi wrobiło się. Usiadłem w komisje śleczczą. Obradywujemy zez profesorem, Czarnieckim oras spanią Kupsiałek z niesklatki. Jak tylko wracam z nocki mam godzine na odśpik i jusz do obraduw.
Czarniecki dostarcza cherbate, ja paluszki solone, profesor lokal a pani Kupsiałek pszynosi swoje kanapki.
Pofesor narysunkował charkonogram do pytania i usiadania. Oras kiedy profesorowej żony niema być w lokalu obradujoncym. Mam pszeczulenie, że profesor nakierywuje członkuw komisji na swoja polubicę. Zemsta i ściekłoś to niedobre poradniki jak ktoś chce być pszodujoncym członkiem śleczczym.
Muj osont poczontkowy był że to zdura i zaras sie wyjawi bes cyrku. Lecz nie. Piniondze nie wpłyneli na konto. Ktoś ot zarzondu miał czszymać gotuwke. Niechcą wydać kto.
Natmnienie że bizmesmenowa komurkowa podjeła prube korumpcji na moją osobę w postaci mamnienia ciastem z japkiem. W sobote poś jadaniu. Bizmesmenowa siedzi w zarzondzie. Tego chyba niemusze natmnieniać.
W zarzondzie jeszcze jest tak: pszewoniczoncy Zdruj, profesorowa żona, taki anemik z pod dwujki, chyba Mogiła. Luptesz Grobek. Mam to w proktokule.

2 komentarze:

M. pisze...

jakby mamiła ciastkiem z dziurką, to byłaby prawdziwa proba korupcji;-)

mica pisze...

geniusz.

jak to cos sie nazywalo, co w szpilkach drukowali za komuny? bardzo mi to przypomina. ajaj, nie moge sobie przypomniec :(

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...