O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 22 października 2009

Misje morzliwe chodź wydają sie nie

Narpiew napisze o Pezępen. Jes to Źwionzek zawionzany żeby skopać piłke na śmierdź. Bogdysz nastompiło połapanie co można poczynić dla fudbolu wkraju. To jest misja rzondu i ona jest morzliwa. Ludzie z narodu sondzą że chodzi o sport. Niechodzi. Lecz jes lepiej jak narut ma taki osont. Spowodu tego bendzie oczszymywać coś do naporzarcia. Napszykłat Smude. Narut sie uraduje i bendzie w dalszym pszeciongu kupywać planety i formy syfrowe Kanał Plus i Polsaty. Jakruwniesz białoczerwone czapki i bilety. Wcelu żeby Pezępen miał na życie. Dokond nie skopie piłki na śmierdź. Lecz nieskopie. Żeby mnieć na życie.Druga morzliwa misja to komisja. Znaczysie sprawa sie rypła do końca i wyszło ot kogo czerpnońć kase na dachuwki. Lecz nastompi dramat dla całej klatki. Akopalipsa. Aco nawet to jusz jest.
Moje wjoski z proktokułu:
Bizmesmenowa komurkowa wciongneła kase remontową na spsieniewieżenie w zapisach do pszeczkola dla bizmesmenuw. Dla swojego płutka z brzucha na ktury cel bizmesmen małyżonek otmuwił piniedzy. Dokonała korumpcji ze sukcesem na pszewoniczoncym Zdruju (nieżont), na profesorowej żonie (kompiele leczonce w Cicho Cinku), na anemiku Stypaku (gemboj).
Inne wjoski opserwunki:
Czarniecka pokuciła sie z bizmesmenową w sklepie u Wensiorkowej. Bogdysz dziury dachowe zatrudniły jej szuszenie prania na srychu. Bizmesmenowa nato że jak sie chce mieć dziecki to czszeba mnieć na szuszarke elekryczną. Niespominajonc że Czarnieckiej nawet na zwykłe pszeczkole niestać. Niespominajonc że Czarniecki leci na wiencej zadbane bapki jak rozwutka Kupsiałek. Co było łgarswem bogdysz to profesor leci na Kupsiałek. Lecz Czarniecka niegada do Czarnieckiego. Ot tamtond.
Profesorowa żona nieszczymała tego i wyruszyła do Baraku Obany. W zrozpaczy i wbes sławie.
Ja Kupsiałek roswutki nieuwarzam. Kanapki z wontrupką i cebulą potduszoną szamała w osobności. Amorowała profesora i Czarnieckiego chodź są menżami. Niepodobało mię sie jej pomalowanie na powiekach ot oczuw. Nie umniała scenografować a muwiła zrup pan cherbaty Boraks. Nawet sie niedgrnołem bo profesor otrazu pszy czajniku. Noitak.
Bizmesmen komurkowy oszalał jak dziki źwiesz ot tych wiadomości. Najgożej ot dugu do zapłaty jaki ot widma frajerswa. Spowodu amatorki ostawjonej pszes bizmesmenowe. Spsieniewieżenia i korumpcje fachowe niesą mu opce. Jaksondze i wiem ot jego samego opowieści.
Koniec skońcuw otdał piniondze ze swojego lecz zapszengnoł małyżonke do roboty w salonie spszedaży. Muwi narpiew mi wszysko otrobisz a potem rzegnaj w trombe. Lecz niewiedomo jak potem. Zauwarzam że swierdza to w szale. Potem morze sie wyruwnać. Ewelina zwjała na giganta. To mię w tej rodzinie narbajdziej strapia.
Nareście robią dach.

Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...