O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

niedziela, 6 grudnia 2009

Kobieta jes wjenkszą zagatką jak wirusy na sużbie systemu.

Wew tamten wew torek co zakończylem szterdzieskę poszłem na Rewersa. Jest to film kinowy zalecany. Jeśli chodzi o zalecenie to sie nadawał. Mjał muzykę ot czasuw Komedy i Mata Uszkiewicza. Mjał szary wyglont ot tamtych czasuw. Mjał staranie we wykonaniu. Się mi go oglondało pszyjemię. Lecz po wucce to się oglonda pszyjemie itak. Despero grał dobże. Mjał wyglont amantyka lecz zachowanie chama. Jeszcze umieranie zagrał ekstra.
Janda grała dobże. Mało się czszensła.
Nargojsze dla mje było obglondanie Premjeruwny Buskuwny. Mjała zachowanie jak Palła. Gdy powruciła z intranetu. To było cieńszkie wtym filmie. Pszypomjało mi że mam szterdzieskę i brak kobiety.
Na nastempny dzień abyła to środa poszłem do sklepu Wensiorkowej. Bogdysz skończył mi sie papier na drugie śjadanie nanoc do roboty jak i szampon niweja for men. Atam innektułalista Palłi umywa pszet sklepem te schutki. Wruciło mi do pamnieńci, że Palła dostompiła ochajtnieńcia we wakacje jak byłem w Katalonji co mie nie było. Słysze jak się ze śrotka Wensiorkowa dże do niego żeby ryrzową szorował nisz mopem głaskał schutki. Posondziłem że mniałem racje że niedobry towar na teściowe z Wensiorkowej. Atu Palła zamias matki. Niechodzi oto że utyta. Lecz pogubiła cieńki głosik, włosy jakieś nakrencone i żułte i nato takie szare paski. Na rencach pełno pirścionkuw a paznokcie brudne. Fartuch tesz brudny. Aczy to ważywniak z kartoflami? Potpowiem że nie. To sklep z chigjeną. I wogle na ostatku byla niemiła bes rzadnej upszejmności dla kliętuw. A jak ktoś niema drobnych to tak smoka i kreńci głową. Porzałowałem innektułalisty.Poszłem do profesora czy niema świec bogdysz mi poszły w foswagenie golfie. Profesor nie był zazbyt zamiły. Na nosie mniał maske jak mają chirurki i profesorowa tesz ruwnież w masce po chałupie. Ot progu mi wreńczyli taką spudełka z Biodronki. Żeby nie robić wymniany zaraskuw. Ja muwie że nie chodze w gości ze zaraskami. To sie profesor obruchał. To załorzyłem. Profesorowa zapażyła cherbaty i siedliś my dokoła stołu. Lecz nik niepił nobo jak pszes maske. Bogdysz profesorswo sie lenkało moich zaraskuw. Ja zato niechciałem ich nastraszyć jeszcze bardziej jak byli. Nastraszeni.
Narpiew sie poszczypionkowali. Zaras jak profesorowa powruciła marnostrawnie ot Stanuw. Za stuwe złotych kupili szczypionek. Obglondneli w Tefałen że jak katar lub gorończka mus jes udać sie do placuwki leczoncej. Wcelu ochronki grypowej. Udali się i doznali nastraszenia. Jak i ubytku gotuwki. Chodzi o lekaża z osirotka co muwił Wontpie o zwykłym pszeziombiemu. Nalerzy wykonać wyniki do pszekonania ostanie zdrowia.
Zrobili wyniki. Wyniki powiedzieli że wirusek A. Za stuwe złotych. Nastempnie nakierowali ich do San and Pitu. Chodzi o że jak A. Bogdysz jak by B lup C to nie. A jak A to do San and Pitu.
San and Pit powiedział że wynik muwi że nalerzy wykonać nastempny wynik o weńkszej mocy. Czy jes siwińska czy lucka. Za stuwe złotych. Wyszło że lucka. Lecz że czszeba się szczec. I badać wyniki wrazie jakby coś.
Jak sie nie dało pić cherbaty to popaczszyłem troche w Tefałen24 jak bapka ot terapi psychicznej muwiła jak wytumaczyć dzieciom problem Polańskiego. Wreście profesor sie zcienirpliwił i muwi Bełingi niemają świec. Wyrozumniłem azluję i poszłem ze zaraskami do domu.

3 komentarze:

mica pisze...

szkoda ze nie ogladalem, bo chodzilbym i tlumaczyl dzieciom problem polanskiego

M. pisze...

i co, teraz sie boisz, ze prawie wszystkie kobiety z Pauli przechodza w Wesiorkowa? u facetow tez mozna podobne zjawisko zaobserwowac. wiadomo, ze jak we wszystkim sa wyjatki;-)

moze profesor bez humoru, bo fundusze przeznaczone na swiateczne prezenty musial przeznaczyc na szczepionki?choc to moze profesorowa bardziej z tego powodu nerwowa:D

Sztuff pisze...

Jak ten Despero po Dżennie wział sie za Buskowne, to on jest nie ten teges.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...