O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

piątek, 29 stycznia 2010

Bigos dla dozorczynia a dla dalibuw chamburgery

Jak mię nareście śpik wzioł to pszyszet kurjer sie do bijać. Że sprawa niecierpionca zwłok co oznacza tarabanienie sie pszes cały parkig do bramy i nazat. Choć mruz zlerzał. Pszyznaje.
Zagżałem sobie cherbaty i tak bendę siedział. Jak jes zima z mrozem to sie złorupcom niechce pszełazić płotuw. Szpiegi szemysłowe to jusz wogle zawygodne. To roboty niema zbyt zawiele. Nielubie bycia kerownikiem zmniany bogdysz niemoge zezwalać na rozgżywanie się alkocholem pszes powładnych.
Profesorowa warjuje ze społecznością. Wdniu dzisiejszym wystompiła o nową skłatke. Pszemawjała pszy czszepaku, że jusz dosyć stym Awangistanem. Czszeba zebrać kasę i zapłacić komu czszeba. A czszeba dalibom. Bo że i naczej się nie zakojczy ta wojna nie i nie. Na dalibuw rada jes trudna bogdysz niechcą suchać. Jusz im ze sto razy muwił ich żarzontca niech oddają broń i adie. A oni że w dupie maja adie i żarzontce i biały dom wszyskich razem.
Noto teras czszeba ich umanić pieniondzami, kolarami dla rzony i morze jakiś samochut i że się niby że ich lubi i jusz po wojnie. Ale durzo poczszeba do skłatki.
Naszczeńście dozorczyń pszestał pić z rospaczy na zimę i wzioł się do ośnierzania. Stanoł na parkigu i zaras co to pomałał nogi. Tak myśmy musieli inny czyn powziońć a jes nim dostarczanie rzywności dozorczyniowi jak i ośnierzanie zglendem charkonogramu co ustanowił nowy sonsiat z dołu. Sprawy wagi śwjata muszą niestety lecz zaczekać.
Profesorowa wysłała do Awanginstanu mejla do dalibuw czego by chcieli.

Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...