O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

sobota, 29 maja 2010

Śniadomy sonsiat cionżowy.

Mam rence do pnietuw wyciongnione ot trzymania zakupionych towaruw na łiked. Poszłem po tylko kartofle na duł atam bizmesmenowa komurkowa czychała ze siatami. Niemorze nosić bogdysz ma bogłobosławniony stan. Co oznacza bżuch jak gararz. Dla bizmesmena to chybarze stan pszyklenty bogdysz ciongle pszebywa w dylegancji. Ewelina tesz sie dzieś powłuczy całe dniami.
Noto wziełem się zate siaty. Nieletkie.
Bizmesmenowa stawała na karzdym schutku i pszyrzondzała otdechy. Miendzy otdychami nałuczyła mnię o śniadomym macieżyjswie cionżowym. O zapisaniu do pszyczkola dla bizmesmenuw. O suchaniu utwożeń muzycznych smasażem tybetajskim. O pszyznaniu godnego imnia. O niedawaniu się zdeńciom. O zakupnieniu osobistego tresera dla bżucha i skanera do torepki. Pszes skaner można obglondnońć czy płutek ma siusiola ostadecznie czytesz nieposiada. W tęczas jak jes dziewczynką. Płutek bizmesmejswa jes chłopakiem. Muwiła długo lecz pszestałem słyszeć bo mi takie muszki zaczeli latać woczach. Dwie godziny tak stałem. Nareście bizmesmenowa wydostała klucze i pozostawiłem ją w jej domoswie. Jusz nie wracałem siebie po kartofle.
Napotknołem się na profesora jak powracał z nowym chonorisem całusem. Od 10 kwnietnia rozgłosił całe zagłeńbienie wykładuw o bełingach. Odrzył rormalnie. Wszejdzie go zapraszają i mają zapytania. A on ma tyłorie. Wygłasza w uniserwitetach, w ginazjach, w kościołach, w Klubie Seniora Poczty Polskiej, na Dniach Gierka w Gniewie, w Tefałen24 oras w innych miastach. Stego mu wreńczają te całusy. Jak chodzi o profesorową żonę to poczczepiła sie pot kompanie Any Koromoskiej.

Teras wsprawje kultury pszystawiam dwa narysowania jak mię narysunkował jeden Otusiuń ze Ślunska:


4 komentarze:

makowski pisze...

tak, żyjemy w Konsumpcji (d. komunizm)
ciężko jest; ale i to -- prztrawimy.

BORAKS pisze...

Oszwem. Wtrawnieniu mamy dośjaczczenie.

M. pisze...

to pewnie Profesor(honoris causa juz) wie cos o tych smugach na niebie, ktore tak drecza jednego ojca z Jasnej Gory;-)

BORAKS pisze...

Posondziłem że możliwe jes isz wje. Zatem poszłem i dokonałem zapytania. Lecz cosie okazało. Że Profesorowi troche soduwka udeżyła i tylko mnie otprychnoł. Jakoś mię tak opchodzi. Pszypomniał sobie swoją swere. Wyszą. Luptesz azchajmer.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...