O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 17 czerwca 2010

Nawet jak kto nie muwi morze mnieć zbyt za durzo desybeluw.

Profesor stał się wyszą porzytecznością społeczejswa i pszestał mię zapraszać na mecze. Tak i zatem muszę się udawać do lokaluw sdostempem do teleotbiornikuw wsprawje miszczosw. Rzeby nie było pustych tabelkuw do wjedzenia cojes grane. Sgazety takie wyciołem.
Niebende teras pisał zbyt za wiele. Lecz dodam że Sczołuwka Śwjata poczyniła mi zawut. We dniu wczorajszym pobyłem za Szajsarją bogdysz walczyli dzielnie bespirułetuw. Po czas jak moja ulubjona Lafurja Rocha szczelała ślepakami.
Jeszcze dodam że Ugurwaj mię rościeszył. Jak i Meskyk. A Erpea nie mam wew szacunku. Niech ich wywalą ot tamtont razem stymi wulewuzami jak ściekniente szczoły. Nadodatek bida wew kraju piszczonca. Fifa otjedzie swaliskami piniendzy a murzynki zostaną ze stadiumami dziesieńcioleci do chandlu tiszyrtami i wlewuzami.

Sprawa z Mery Dżejn jes taka że ją rostałem. Popjersze że nic niemuwiła prucz chichrania. Pszes czasokres wiencej jak dwa mniesionce. Posondzałem isz to spowodu na taśme. Że robi pszes osiem godzin pszy cukierkach. Jak pytałem co lubi muwiła że cukerki. Jak pytam co chce robić muwi że zjeś cukerki. I że do cukerkuw najwiencej tenskni ot wszyskich ludzi. Netenczas się pokazało że jusz nie robi tam ot pieńć lat. Jak zamkli Fazera w mnieście. I niechce muwić coteras robi.
Zato ta jej kolerzanka Jurata to muwi za nią i wszeńdzie za nami stym jasgotem. Jasgot jes o tym że samce to karzą kobiecie golić potpachy jak kobieta chce mnieć z pocone. Że jesten samcem ot powjadajoncym za te tortury co kobjeta doświaczcza w każdy dzień jak i wew noc. Niewjem o jakie chodziło łaściwje tortury bo dużo kszyczała niewyraźnie. I jeszcze ty się Maryjana nie dawaj temu samcu. On ci stawia obiat i lody i cukierki a to ci obnirza samozawartoś. Jak tej Juracie kupiłem tesz loda to sie zamkneła na czszy minuty, pszełkła i ot nowa żebym nie muwił do kobjety panidoktor. Noto jak nareście byliśmy sami i muwie że nic stego i że porzegnanie. Noto Mery Dżejn muwi dobra. Zawsze muwiła albo dobra albo fajnie. I czejś.
Ale nie.
Siedziałem na meczu w lokalu jak w padneła ta spocona ot spraw kobjet i na mię że chacha nato było jej spodziewanie sie. W sęsie że moja osoba przerzuła Maryjanę i otrzuciła jak skure zwenrza. Po czym że poszłem sie pławić w tym systeronie z innymi samcyma. I że co że morze mam jeszcze jej coś do powiedzenia jakeś ponirzenie lubtesz roskas? Powiedziałem że niemam nic takiego. Prucz dowidzenia. Zaśmniała się chacha typowe i wyszła w ras ze swojimi spoconymi potpachami.

2 komentarze:

makowski pisze...

bosz, jak Smutno... tak: my, Faceci skazani jesteśmy na Samotność. no to: wypijmy, że poszła. sto lat.

BORAKS pisze...

Sto.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...