O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

środa, 1 grudnia 2010

I z nowusz dzień narodzenia. Się.

Tamte urodziny co mniałem do tyłu nazad dwa lata temu jak i czszy, były zapełjone melankolją oras o puszczeniem ot wszyskich. Prawie że. Lecz wew ten rok mam całkiem do zeszczentu zruszone garło. Takie ześciśkniente ot panięci wszyskich co panięntali. Morze zbyt za zbytnio sie porzaliłem na bloku wtedy w tęczas.
W dniu dzisiejszym mam zapełno sesemesuw, majluw, zwonkuw jak i wyrazuw z internetu. Z rana pszyjechał ksześniak i nawjuz pieczonego boczku ot bratowej oras serniak. Dobże bogdysz serniak jak za nic mnie się nie wychodzi. Bapka co to to tak lecz serniak to nie. Nawjuz ruwniesz rzyczenia zdrowja ot brata i bratowej, kturzy rzyją w pogodzeniu oras ot Słomniakuw, kturzy nie rzyją w pogodzeniu. Lecz co pszy namniej to Krystyna jest wiencej wstrachu pszet Słomniakiem Chenrykiem jak była. Bynamniej tak nie roskazywa jak cażyca. To chłop ma troche wiencej spokojności.
Bo wogle sondziłem że isz zapowiada sie na niezafajnie. Ponijajonc wszyskie kąfliki na to doszedło jeszcze że profesorowa żona nie pszeszła wyboruw dorady.
Profesor jak mię nie dopat i nakszyczał: Nik nieceni mojej małyżonki w tej dzielnicy a nik sie tyle nie nastara dla tej dzielnicy co jej osoba! Zatem doniemywam isz jes to zwykły razizm! Bogdysz ma cerate cieńniejszą oras ameryjakski zrodowut!
Odżekłem pościongajonc ściekłoś jakorze nienawidze posondzeń o brak torelancji na razizm w wyszczegulnieniu: Panałżonka wew swej kompanji mniała pokraczne źdnieńcia, a ceraty cieńniejsze to ma puł Orunji bo wszyskich stać na solaris w tutejszym czasie i nik sie nie czepja. A tak na w dodatku czszeba sie podecydować czy sie surzy Obanie czy tesz dzielnicy.
Potem na siebie nie muwiliśmy dziędobry.
Asz tu dzisiej pierdyknoł karoryfer. W całej klacce. Zimno jak kit a tu cała klatka do mojich dżwi ze rzyczeniami. I siedzieli czszy godziny asz sie nagżało fest. W tęczas profesorowa z bizmesmenową zatajczyli tańce bżucha na muj cześć. Czarnieckie pszynieśli ciastek i lałurki, Ewelina napażyła cherbaty a sonsiat z dołu pszynius w kłatke do cherbaty. Oras dla zniesienia tołastu. Nakoniec bizmesmenowa porzondziła jajecznice z Knora. W tęczas małe Czarnieckie zawołali że ta jajecznica jes s pieluchy ich namniejszego wzienta i kąflik gotowy. To czypredzej dmuchłem siwieczki i rzarzegnałem pszyjeńcie.
Jak poszli obglondnołem pryzenty nieszporzywcze. Nowy koprowiec na kerownice do fokswagena golfa wiśnia mat (ot Eweliny i Sebka sie złorzyli razem do kupy), nowy koprowiec słajcuchem na komurke (ot bizmesmejswa komurkoswa), nowy koprowiec niebieski w bełingi na laptoka (ot profesorswa). Ot brata i bratowej skarpety jak i gacie jak w karzdy rok co paniętają. A ot ksześniaka film na giwidika Benkarty wojny s Bratem Pita.
Potem piłem do Chorche Raula na skajpie. Ja wutke a on jakołś pendzoną wew Bieszczadach gożałe.
Teras czekam asz napisze do mię jedna tancerka lecz nie tylko bżucha a całego organizmu. Byłem na jej wystompieniu w Rzaku w sobote. Puki co sie nie odzywa sie. Lecz czekam. Puki co ide do roboty na noc.

6 komentarzy:

Magda Galas pisze...

jest to ciepłe wszystko jak porządny kaflowy piec przez rasowego zduna postawion. lowe

M. pisze...

czy spoznione zyczenia tez sie licza?
chcialbym zyczyc Ci spelnienia tego co sobie wymarzyles, tak zebys byl szczesliwy:-)
jakbysmy blizej mieszkali, to tez bym przyniosla Cisernik(dobrego sernika nigdy nie za wiele), zawsze wychodzi mi idealny(nieskromnie piszac:D)

joe pisze...

tancerka całego organizmu jest w deche ( oraz "swoja")

BORAKS pisze...

Magda Glass lowe.
EM się liczą. Oras serniak. Zawsze w karzdy czas tesz ruwniesz.
Dżou tanserka średnio wdeche bogdysz nie oczszymałem ozezwania sie pomimo czekania. Trudno.
Posdrawiam Was na Nowe Mniesionce i co pszyniosą? Dobro.

M. pisze...

a jakie masz plany na ten rok? wiadomo, liczy sie spontan;-) ale im wiecej sie ma lat, tym wiecej sie planuje(no przynajmniej ja tak mam, zauwazylam)

BORAKS pisze...

Nie mam plany. No morze czy znienić prace. Bogdysz zanudno jakby gdyby.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...