O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 9 grudnia 2010

W cionsz wielka polityka sie omię obciera jak niechce.

Profesor od bełinguw pszesiaduje na mojim internecie chodź mam słaby spowodu że stracił wiare na Tefałen24 a nawrucił sie na Wiki Liki.
Niemorze igestywngować na swojim internecie chodź ma mocny bogdysz profesorowa żona padła na sajkozę majakalno rustykalną. Jej obawa jes że Ałstrale wyzwolnią Asąża stego Azbakanu i wtęczas z Wiki Liki uciekną nowiny o jej chachmenceniu z Obaną. Wyznała swemu menżu profesoru że isz pod niebycie Miszel jeszcze jak szła kompania dopuściła się czynu wyrwania rzelaska srąk osobistej surzoncej pochodzenia ruskiego a muk to być szpiek. Rzelasko wyrwała i poprasowała kołnieżyki koszulom w sypnialni w Baraku Obany. Miszel raczej sie nie domyśla sie a surzonca jusz nie surzy bogdysz w Białym Domie mają iną surzbe, wiencej czarną spowodu na paratet. Puł surzby sucha chipop a puł surzby nosi szpikulcowate białe czapki. Ot zakojczenia Sięta Dzieńkowania wszystkie razem robią ozdupki na chojinki rzeby potem Obana w Adwęcie muk rozdawać prezydętom co pszybywaja po kolariki i lusterka z inych krajuw.
Profesorowa ma w karzdym bołć razie załamke że jej nie zachcą ani w polskiej polityce ani w amerykajskiej a ruskie sie pomszczą za rzelasko.

Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...