O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

poniedziałek, 19 września 2011

Wole sobie dmuchnońć wrure jak dać prosęt na kulture

Wziełem siebie za takie pozastanownienie: Powruć Boraks do kultury jak chciałeś. Plodkujesz o sonsiadach, opcierasz o polityke co jej niezechcasz ajednak. Bez cały tygodń ros myślunkowałem o tej kultuże.
Zacznołem ot jednego zakresu tematu a jes nim film. Napszykłat że umar Mongenszter zwany Kuba. Mniałem do niego rzażut nie powjem. Chodziło o Kolumbuw w Kościole Jana Śjentego co człogiem pobużył. W mojim mniescie karzdy mniał ten rzażut do niego osoby. Lecz teras co? Umar i jego nie ma i jusz nie ukrenci rzadnego filmu. Abyli oni pieńkni, luptesz chociasz mondrzy, luptesz chociasz wciongajoncy. Smelodją dotaktu jak Polskie Drogi ze Sztrazburgiem. Kino spolskie umniera po jednemu a zostawa się tylko udawanie. Lup pionta woda po Kiśloskim jak Sztur. Co chce być molarnym niespokojem oras innektłalistą a jes osiołem ze Szreka. Czy aco nawet to krasnalem ogrutkowym jak mnie sie pokazał na rekramie na piersze co zobaczyłem po nakliknieńciu teleotbiornika po powruceniu sie zez Tanuw. Amerykajskiego Kraju.
Iwogle. Albo sie jes artysta albo sie jest najomnikiem. Najomniki co udawaja artystuw biora piniondz ot Polskiego Insysdudu ze Sztuką Filmunkową. I robią kupe zwaną ogulnie guwno. Nawet Makulski co robił dobre komedje jak zaczoł sie zadawać z pajstwowymi piniondzami to ot razu zrobił Kołysańke. Jak polityka posmarkuje sztuki to ją zguwni i jusz.
Jak ras sie udało ślepy wronie ziarno zez sosrełalizmem to starczy. Tu dałem takie atkrytki co dostałem ot jednej co pojechała do Bjałej Rusi i ot tamtont mi pszysłała. Jedną oniemaniu sraczki ot karnienia oseskuw cyckiem i jedną że to styt na ochlaju łamać pszyrode.
Kedyś brali piniondz ot pajstwa i udawali, że robią co pajswo chce a naserio swoje.
Dzisiej biorą piniondz ot pajswa i udawają że robią sztuke a naserio co pajstwo chce.
Propanganda jes nieumnierajonca. Amerykany morze są i gupi ale nie muwią sztuka tylko prodakszyn. 
A Sebek nakreńcił komurką film zatytłany Jesień w Parku Oruńskim. I byli ładni widoki, pszyroda była źwieżeńca jak i roślina, i miłoś była, i pszemoc i trupy tesz byli.


1 komentarz:

BORAKS pisze...

Tak sie zbużyłem jak to piszonc że asz zapomjałem co mjałem za pszemyślenia. Potym walnełem nalewki od Czarnieckiego co jes czysta sto prosęt połezja i jeszcze wiencej zapomniłem.
W karzdym razie wole dac Sebkowi dyche, niech ma na koszty i robi swoje prodakszyn co sa wienksza sztuka jak z istydudu.
Mjej i mjej wyrozumniam stego kraju chodź jego kocham i po wrucam wcionsz i wcionsz.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...