O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

środa, 18 września 2013

Obglondasz cośtam na Wesdibalu atu pupasiec za pasem.

Durzo było roboty jerzdżoncej, a teras masz i lerze spowodu na pupaśca. Boli mię w boku jak jasnygwin. Rzadna pszyjenoś takie lerzenie i jeszcze strach, że sie na musg pszeżuci. Bogdysz czasem się pszeżuca.
W niedziele bizmesmenowa zrobiła czikenpogs party spowodu na ospę wieczną El Ejcz Dżeja. Dzieciaki spszeczkola pszyjechały się pozararzywać arzeby zmocnić swoje otpornoście pszez zapomocą takej naduralnej oras rosrywkowej szczypionki. Byli balony, napoji bombelkowane oraz kurczaki kolonela z dworca sam pszywoziłem, jak i torta ot cukierni s Chewalijusza hotelu. El Ejcz Dżej bes cały czas ryczał, że sie nie morze podrapać, a dzieciaki sie z niego śmiali, że jes w krosty oras, że był za helou kiti w pszeczkolu zapszet tym jak za chorował. Na koniec się porzygał tortem ot cukierni s Chewalijusza hotelu, a dzieciaki się posikali ot śmniechu. Potym musiałem ich porozwozić do domosw i nałapałem wirusuw na el-cztery.

Pszet imprezą ospowatą tesz był ciong impres do worzenia, bogdysz bizmesmen w cionsz i w cionsz poczyniał bizmesy na Westibalu filmuw Waburarnych w Gdyni. Dzikie tumy na Szkweże Kosiuszki widziałem a rzadnych filmuw nie bogdysz musiałem siedzieć tylko w podogowiu szurzbowym w limuzynie. A jusz jak pszyjechał w piontek ten Romek, to nastompiło straszliwe zbiorcowe rozwolnienie. Wszegulności w chotelu Gdynia asz kipiło jak jego osobe wykożystać (pardą), cały Isdydut Sztuczki Filmowej stanoł do kolejki za stoperanem i w kolejce gęstokulowali nagłos: nie ty ić, ty mu powiec, nie, no weś zaproś jego, ale besz żony, besz żony pszyjechał, ale czy pozostanie do gali, albo morze zamias Anczakowi to jemu dać ciało kształ. Potym wszyscy podruchtali obglondać nowy film Romka we fuczsze. Pytałem bizmesmena jak jemu się podobało ale muwił że w okurarach szpiegoskich dostaje krałzdrowobji i nie paczszył wogle. Bogdysz wszyskiej widowni pszydzielili okurary notocowizjowe arzeby nie ukradnońć filmu. Nobo zmuzgu sie nie da się.

Jedno co mię się zgodził bizmesmen, to że obglonołem jeden krutki film. Muwje bizmesmenowi że znajomy sfejsbuka tam grał, to bym obglondnoł. I poszłem. No pszyznam że mię sie podobał ten film, chodź mniał za zwykłą chistorje, bes ksiondza, bes gejuw, bes seksu. No prawje, bo jakby się mu podobały ze dwje dziewczyny. Temu guwnemu. Rzadna tam tradegja ani siler ani komedja. Rezyszer taki skroniś, że ne wet z nazwiska zgrezyngował a tylko został z inieniami Leżek Dawit. Film Moje mjesce jes pugodziny, tesz o Romku, tylko że inym i nie małym cyganku, i ładnie sie jego obglonda. Troche szary. Chłopak guwny chciałby nic a tylko bemnić w gary a tu czszeba wyjś skomurki wziońć robote, no porzyć wiadomo. Karzdy sie troche boji i ten tesz. Noto zwykła chistorja, ale ładnie sie obglondało. Tak sie chciało uwarzać na tych graczy. Chłopak bemniasz Romek Źlewarski grał ładnie i miał wyglont ala Paczino, jak był mjejszy i nie mniał jeszcze ojca chszesnego ani rzanych operancji na tważy. Jego siostra co ją grała Akata Gulesza, co ją lubje jak gra, tesz grała ładnie, a jej monsz ładnie grał bżytko, takiego chamskiego. No wogle jagby gdyby sie ich znało z ulicy na Orunji. Film jest dosyc szary i nie grał w nim Domek Karolek, ani aktorka co umarła w kartonach w serjalu. Morze to pszes śniek. Podoba mię się jak ktoś muwi o zwykłym, a sie jego sucha. Luptesz paczszy. Bogdysz to był film. Jak Katyj. Co tesz był film, tylko że znańszego rezyszera, o straśliwej sprawje i muwjowny na nudno oras grany jak w remizie kułko teadralne.Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...