O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

sobota, 1 lutego 2014

Powracam do kącertuw w kuchni po optarciu się o buty tego śwjata.

Jusz po karjeże i wszysko pszekreślone grubymi krezkami. Zaras zawjesze na to milczoncą zasłońkę lecz napszut opowiem że czemu i na jaką pszyczynę jak jusz pisałem że w chodzimy w szołbizmes.

Jasmin pszychodził i pszychodził i nas żagrzewał. Dla Chajki pszynosił pszysmaki z delikatesikuw pażdety, dla mię słowa o niedorobjonych dyjamętach oras o szykujoncej sie trasie po Estojskim Kraju. We wtorek tesz pszyszet. Prubowaliśmy prube a ten muwił o swojim twardym rzyciu kursora śrut pjaskuw Chałupuw oras od mentuw Zadoki Gdańskiej oras o mnientkiej natuże wraźliwca. Muwił o czszech tomach wierszem co wybublikował w andegrandzie podziemnym za zarobione latem śrut pjaskuw Chałupuw oras od mentuw Zadoki Gdańskiej twarde piniondze. Pierszy "Rzycie jak pomarajcz", drugi "Rzycie jak skurka z bananuw", czszeci i dymny "Rzycie w otbycie". Wszyskie nagrodzone brawami andegrandu podziemnego, wszyskie. A tesz ruwniesz uznaniem i szacunkiem Borzeny Szałoposkiej co jej zadekatyzował te tomy, bogdysz jes nie tylko boginią seksłalną wszyskich Polakuw i narodu Polskiego ale tesz jego osobistą Matką Boską Szałoposką i się do jej modli oras jej dekatyzuje. W końcu sie zameńczył ot tego muwienia i chciał iść lecz się pokazało że Chajka nie szczymała tej wymowy i tą razą nalała jemu do butuw. Tak jusz posondzałem żeisz ona jego nieuwarza. 
Za to źle posondziłem jego wraźliwoś, ktura nie zniosła naszczania do butuw ot Gargamegildo Senja za tyle tysioncy zarobionych latem śrut pjaskuw Chałupuw oras od mentuw Zadoki Gdańskiej. Poleciał na bosaka we ściekłym widzie prostą drogą do swego kąwersatora butuw za tyle tysioncy i jego asysdontki co robi butom kosmetyke ras na tydziej. Powjedzieli mu, że isz ani kawaleczek sie nie ostał, kocia szczyna wszeńdzie i tylko na wyżutkę, nie ma rady.
W tęczas oszalał. Owśaczczył że oto wyżuca nas na zbyte pyski ze swojej stajni kuźni talętuw, że niech ja się dobże zastanowje na reszte rzycia skim pszestaję, że on nie uznawa takich guwjannych kotskich ras jak dachuwkowe, że on osobisoście uwarza tylko swojego maj kuna i mnie tesz doradza wienksze szlachedzwo pszy wyborach rzyciowych, żebym rozwarzył swoje kroki karjerowe na pszyszłoś bogdysz albo sztuka, albo pszysiadanie na lałże w limuzynie bizmesmena.
Niewjem na co mnie jego kuna. Chajki nie otdam za nic jak mię ras nałenczką nakryła.Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...