O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

poniedziałek, 1 lutego 2010

Nawet ładna kobjeta nieposzczyma złego chorystyrroru aco nawet to go zmoże. Jusz lepsza kiełbasa bo choć ma smak.

Sondziłem że spendze nockę jak człowiek po lucku. Ale nie. Na wysralce rozłorzył się profesor co udaje pszet małyżonką profesorową żoną że udał się na kąserwencje w sprawie bełinguw do miasta Munsien czyli Monchamium. Jatam niewyznaje oco chodzi z jego bierzoncym nałkostwem. Lecz podejżenie mam że nic. Czy go wywalili stej nałki czy Polska jes zasłaba w bełingach i nieczszeba tyle prosentuw muzguw? Czy morze za durzo Tefałen24 plus syrjale plus teledurnieje. Doś że ciengiem siedzi na domoswie. Anadokłatke naćciśnienie.
Profesorowa żona obglondneła lekramę o chlawebnym tuszczu co zamias na chlep czszeba do żyły i chłop porzyje że chocho. Takie masło lecz nie a raczej margeryna. A profesor obglondnoł Dode Grabjas z Tefałen24 co nakrakała a potem że spokojnej nocy. Wtęczas jusz zły chorysterror sie mu się ściek i profesorowa roskazała poczyniać wlefki z bemekolu. Co jes tuszcz lecz suszny lykramowany i zaczymuje ścieknienty chorysterror (żułty).
Profesor zrobił ucieczkę na moją wysralkę a ja na pompkowanym madrasu nobo jak nie ostompić choremu. Teras piszę żeby nie suchać co tam brzenczy że nie mam teleodbiornika, że jestem ciemnogrut, że będzie wichura oraz oberwanie śniegu, mrus, zabrak prondu, powuć w całym kraju i że durna baba uśmniecha i muwi że spokojnej nocy państwu się. To ide dam mu kiełbasy.

3 komentarze:

makowski pisze...

a może on co Ukradł i się tera ukrywa? jakiś wynalazek chocby... oj, biedna Nauka polska, stale okradana.

BORAKS pisze...

Pgadam snim. Jak sfacet sfacetem.

M. pisze...

nie dziwne, ze do Ciebie tak przychodzi sie wyspać. najwyraźniej Twoja wersalka jest wygodna;-)

kolejnym razem daj mu pompkę i materac.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...