O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 18 lutego 2010

W imnie ojca i parateta.

Szystkie sprawunki poszli wkont. Profesor doznał osturkcji nerwowej spowodu na profesorową żonę. Siedzi u mię na chałpie bez pszystanku. Żeżar mi ślecia co mniałem na popielca i wydudlał wutkę. Jem suchy hlep i paczsze na niego jak mi pszykima we fotelu. Amusze do roboty na usmą wieczur. Roschodzi się oco.
Ze dwa dni temu nazat jak profesorowa oczszymała mejla ot dalibuw pełnego otpowiedzi po jenzyku dalipskim. A śrut nich zapytanie po agielskim jenzyku żeniech pszyśle zdnieńcie swojej osoby. Jak dostali zdjeńcie to zaras że niech pszybywa to pogadamy. Profesorowa sie naopglondywała tych programuw o bojowych kobjetach świata jak staruszka mordujonca rekina sgołej pieńsici luptesz jak staruszka pobijajonca gangusa w sklepie w mnieście Boston. Spakowała zdwu czejściowy struj bikiniaża (bogdysz tam ciepło u dalibuw) i wyruszyła wcelu pozostania mendiadorem świata. Podejżenie mam że chodzi teszruwniesz o wcelu podlizania się do Obany.
Profesor niewyraził pogodzenia na tą desyzję. Profesorowa wygłosiła mowę o rzyłach, krwi, pnionierach amerykajskich i doczego zaprowadzą zatory.
Profesor pożucił swoje ciało w rzwiach i wykszyknoł asz się cała klatka zleciała że beńdzie bronił jej czcia jak Rajetan. Profesorowa wygłosiła mowę do całej klatki o pożuconych w rzwiach idejałach, o besprawnych pojmnikach, i że Polaki mają śpirzową pamnięć do chistori i śpirzowe muzgi pszes to i stego powodu. I jeszcze że ona profesorowa idzie ze rzywymi napszut ato obznacza że chwilowo do Awangistanu a czcie to ona sory ale ma wdupie.
Dodołu klatki jeszcze wygłaszała. Zbierałem profesora sprogu i słyszałem jak wykrzykiwała nazwiska Polek wielkiego formantu i żeby ich jeszcze wiencej zaludniło polityke: Klępa Beata, Wrubel Mażenia Dorota, Bergiel Reneta, Błokowiak Anita, Rokita Neli, Siroda Madlena, a potem jusz ścichneło bogdysz opuścila klatke zez waliską.
Profesor jest z durgoztany a ja zatraciłem rzycie osobowe.

3 komentarze:

makowski pisze...

tak, ta Emancypacja to zbrodnia przeciw Naturze (= Matce) jest.
i powinna być karana; acz, po Ludzku, Humanitarnie i z Czułoscią – re-Edukacją.
i chętnie zglaszam się na ochotnika w celach re-Edukacji -- Kobiet, Rzon i Matek Młodszych Córek, które jeszcze rokują. szansę na wyleczenie.
ku chwale Narotu.
(= i Lepszej Jego Przyszłości wiadomo.)

BORAKS pisze...

Tak. Bizmesmenowa komurkowa ras to i na wet mi muwiła hihotliwie że ona to uwarza takie karanie. Żejak bizmesmen komurkowy ją pokara polucku to czuje wiencej że ją darzy uczuciem małyżonkoskim wieńkszym.
Niewjem jakato kara była bogdysz styd mi było wypytać. Wiem tylko o tamtej każe za spsieniewnieżenie majontku spulnoty klatkowej.
Wkażdy bojć razie z biznesmenowy komurkowej jes dobra polityczka spowodu że obsionga wszysko cochce.
A Ewelina jej curka zupełnie tak samo. Lecz one ot sejmuw wybierają salony.

makowski pisze...

tak, najlepsi Ludzie (= a w tym; Kobiety) -- wybierają karierę osobistą, prywatną – nad Publiczną... to tragedia jest. nasza.
Narotowa.
(a i publiczne na tym traci.)

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...