O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 10 listopada 2011

Dzie Wensiorkowa niemorze tam profesorową namuwi.

Zato nareście w klacce troche sie znormalniło. Ta Porzęka jusz otleciała. Pszyznaje, durzo wew tym zasugi Wensiorkowej. Bogdysz ona nie ma otpornienia na kogos kraktowanie jej osoby zgury. A Porzęka tylko do niej zgury i zgury.
To sie Wensiorkowa wynerwiła i poszepła profesorowej małyrzonce że profesor się z animiwizytorką Porzęką prowadza popod wurku, ato zakrwawa na romans.
To sie profesorowa wynerwiła i poszepła popjersze sonsiadowi z dołu apo drugie w Użejdzie Mniasta jakeś słowa żeby Porzęka nie zobaczyła załamanego centa na swoją kąstekową kulture. Profesorowy suchają bogdysz ona jes szyszka na naszym uniserwitecie ot polskiego. Chociasz amerykanka.
Kutnia była u profesorswa fest. Na mniejscu profesora jakgdyby nie byłby siwy i łysy to bym opsiwiał i ołysiał. Lecz teras mają jusz zgodzenie bogdysz akurat co to ta Wrona wylondowała na bżuchu i profesora znowu biorą na pogawentki ato do Pamorany ato do Tefałena24 ato do Posatnius ato do Dzienika Batyckiego i sie wymondrza o bełingach.
U sonsiada z dołu tesz była niegorszejsza awęturka. Porzęka spakowała czszy waliski na kułkach i poszedła wew śjat siać kulturę. Muwiła że ma wdupie takie zadupie jak u nas. Nadodatek ma teras oszalony nowy prodżek a jes nim zajebisty polski koleś Nikorej co ma mega teksty z jakejś starej rzytności ale na takim czasie że szok. Porzęka do swojego prodżektu weźnie Negrala oras Karolka oras swoje otkrycie młodego koleszke co huligani na Lechji i zrobi z nimi swuj arłtorski prodżek a beńdzie nim taka zarypista szokowo naczasie rozmowa czy raczej ostre pszy srywki bizmesmena, ksiendza oras szamożondowca i to wszysko ten Nikorej w starej rzytności wymyślunkował tylkoże musiało tyle lat zaczekać na prodżek Porzęki. Apotym to jusz poszedła ztymi waliskami.
Jak wyżucałem plastiki po sergęgrowaniu to pszywluk sie Sebek pokucony z matką o cośtam. Powiedział że chwilowo wali jego ekologja oras kreńcenie filmikuw oras brejdens. Powiedział że teras ma rosmyślenie wkierunku na połezję luptesz filozwoje. Na w dodatku ma jusz pierszą myś a jes nią: Bajzel jes widzialny a pożondek zawsze nie.
Wew tym ogulnym zaspokojnieniu podaje utwur co poleca Bryleski Rober ot swojej curki zespołu.

1 komentarz:

makowski pisze...

z tym Pożątkiem to prawda. nigdzie go nie widać, no, Nigdzie…

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...