O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

niedziela, 15 grudnia 2013

Kartofel lepszy jak czar dermokrancji.

Dzisiej pszyszet Sebek popaczszyć czy jestem doś dobry dla kociaczki i pszynius jej wontrupki w prezęcie a dla mię i dla siebie cztery wielkie bulwy do upjeczenia w pniekarniku. Sobje zjedliśmy kartofli ze solą i ze śleciem solonym i Chajka woliła ślecia ot wontrupki. Tylko cebule tak nabok pyszkiem wydzieliła. I sobje pojedlimyśmy pszy niedzieli. Oras trochę pomuwiliśmy.
Sebek sie niemorze odnajdnońć w polskiej rełalności. Muwi, że niewje czy jes partjot czy anarchis. Muwi mam rispek do chistorji a nie mam do politykuw. Muwi porzyłby ja sobje bym nie w troncajonc sie do systemu, dzieś z boku, pomoge ludziom, lecz niechce nic dostać ot tego pajswa i nic mu dawać tesz nie chce. I jak mam rzyć, muwi. Ja wjem coto jes dermokrancja, muwi. Ja wjem, że jak mię się niepodobywa to ja moge sam się postarzyć i pszestawiać Polske w inieniu narotu, muwi. Pszeciesz paczsze jak objecują i objecują, zabjerają miljony załuwania, a potym karzdy jeden mandatem doknienty we sicierwo się pszenienia, muwi. Takie pszeklejswo, muwi. I paczszył na mię a ja jadłem tego kartofla i myślałem, że śleć dobry i świerzy. Nobo co mjałem myśleć.


8 komentarzy:

obczyzna pisze...

Proszę roztworzyć sądę Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka, bo kcem wziońć ódział

BORAKS pisze...

Nic stego. Nierostwoże bogdysz mię w nerwjają te robutki wew panylu nagiwadzyjnym to najgorsze zez całego bloka. Lecz co, to jak jes uwaga Pańska nie cierpnionca zwłok to proszę i upraszam o na pisanie uwagi wew komętażu tutej. Oras ze serca dzieńkuję za uwage oras posdrawiam, Boraks.

wychodźca pisze...

Dziękuję serdecznie, Panie Boraksie i przepraszam za kłopot

trommelmann pisze...

Nno, nie przeszło za pierwszym razem. Taka mała uwaga kosmetyczna:

>> Kolory na bloku Boraksa - Partyjki na telefonik <<

BORAKS pisze...

To wogle nie idzie zmnienić. Noto ot mnieniłem żeisz teras na komurkach jes tylko jedynie kąputerowa wersja. Niewjem czy lepjej luptesz gożej.

wychodźca pisze...

Pomocy po polsku nie ma, ale angielska jest ilustrowana, więc może się przydać

>> Mobile templates for your blog - Blogger Help <<

Na wszelki wypadek linkuję do Pańskiego

>> Blogger: BORAKSBLOK - Template <<

wychodźca pisze...

nie działają ustawienia szablonu - Google Product Forums: wyłączałaś może ostatnio szablon dla komórek (nawet na chwilę)?

BORAKS pisze...

Teras całkiem otmnieniłem szaplon i morze jusz działa.

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...