O mię

Moje zdjęcie
To muj blok, wktórym zwracam się mocniej na kulturę. Chodzi o sztukę co mię zrusza. Morze chodzić o to co mię w nerwia czasem. Czensto. Czasem. O zwyczajnym życiu tesz będe pisał jeśli mię skłoni co dzienność. Gdysz je cenię.

czwartek, 2 stycznia 2014

Stoperan oras dobre postanownienie grawancją udatnej zabawy.

Nie szykowałem sie wogle do Syrwesra, tylko do spania rormalnie bo ktoby to szczymał. Coś mię po prawdzie doszli zasuchy żeisz wystompi bublicznie na rzywo Szeikin Dudek, lecz potym się naprostowała wniadomoś żeisz oszwem tylkorze w Rocławju. Noto muwie do Rocławja nie bende się udawał bogdysz to jes cały kawał do jechania a pozatym to i tak kszanię cały ten Syrwesrer westyniarski i jego ochlaj i jego wajerwerki i jego odliczanie w teleotbniorniku i jego Maryle Malejczuk i inych czułkowych ardystuw sceny narodowej.
Jedno co, to poszłem do Wensiorkowej zakupić środek na niesłychalnoś, arzeby zapchać sobie uszy stoperanem asz po benbenki czy tam trompki. We sklepie napotknołem Taśka jak taskał znowusz jakeś beczki s kapustą kiszoną oras spedartami i rzyczyliśmy sobje rzyczenia oby nam się i takie rormalne, co sie rzyczy.
Potym się rospytaliśmy do siebie troche i naniby że rzartem, jakie mamy postanownienia na ten nowy natciongajoncy dosi rok. Co teras jusz jes i twra bogdysz się rospocznoł lecz w tę czas co gadaliśmy pot sklepem to jeszcze jego niebyło tylko tanten stary rzurzyty. Noto Tasiek muwi że isz postanowił zapanować nat rzyciem osobistym, czy wte czy wewte stą Wensiorkową dla na pszykładu. Co jemu nie pszyłatwia bogdysz niedoś że starsza o lat jedynaście, to jeszcze tesz powzieła postanownienie arzeby stać się ze sklepikary wilozowką. Jak tamta wilozowka co obszwabiała ludzi jako sklepikara. Noto Wensiorkowej depło na anbicje żeisz wdrugą strone tesz sie da i morzna zacznońć obszwabjać ludzi jako wilozowka. Puki co zgrezygnowała z sdudjowania na uniserwitecie bogdysz jak jej profesorowa nagadała ile to nałki i ezgaminuw to ją rozboliła głowa i wzieła na styczeń Chistorje Wilozowi Dadarkiewicza zamuwiła pszes indernet. Tasiek sie pszeraził i poleciał jej kupić Śwjat Zowi, co jak mnie wytumaczył jes wytumaczeniem wilozowji dla małych dziewczynek, ale że Wensiorkowa ot samego tytułu się zruszyła bogdysz jej tesz dali na kszcie Zowia. Pszy tym to się zadziwiłem że Wensiorkowa ma jakeś imienie.
Ja opowjedziałem o mojim postanownieniu ajes nim gra na perkusji w kturym celu zakupiłem jusz sobje berbel i trujkont. Rospocznołem jusz czwiczenia na berblu a Chajka na trujkoncie. Lecz nie wyzdradziłem całego arzeby niedoszedło do za peszenia. Nie jestem osobą pszysodną lecz lepjej zadurzo nie rospowjadać za nim co się powjedzie. Moje całe postanownienie jes arzeby z Chajką utwożyć zespuł rodziny jak DMK tylkorze by myśmy grali pankoskie kawałki zamias Depesz Moud oras że nie lucko-dziecioski lecz lucko-kotski.

Serwesrer uwarzam na udany bogdysz stoperan podziałał  i nic nie słyszałem, Chajka sie wogle nie bała i na wet nie chciała arzebym jej zatykał uszuw, taka z niej rajfurka. Do datkowo nie skacowałem siebje i poszłem w nowy dzień roku 2014 na pszyjeną pszychackę po niedopałkach szanpajskiej zabawy we Parku Orujskim. I wziełem Chajkę do transponsderka na pszewietszkę noworoczną. Czego i wszyskim rzyczę.Brak komentarzy:

Jak uznajesz nowy wyglont mojego Bloka?

Polup Bloka na Fejzbuku. Jak zechcesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...